Jdi na obsah Jdi na menu

dogtraking

24. 3. 2007

V sobou se konal  poblíž Písku dogtreking na 3 km.Od rána vkuse pršelo,ale já jsem se moc chtěla s Cayenou účastnit,tak rodiče nakonec svolili.Cayeně jsem dala polostah.obojek,kolem pasu jsem si připoutala lano, do ruky vodítko,termo oblečení a mohlo se vyrazit.Cayena měla přichystané dobroty a vodu.Zápisné bylo jen 30 kč.Soutěžilo se ve 2 kategorijích.Psi nad a pod 40cm.V mé kat. nás bylo okolo 20 soutěžících,ale jen dospělí.To už nám naděje odcházely.Startovalo se jednotlivě po 1 min.Tak jsme vyrazili.Cayena běžela krásně u nohy i se mi přispůsobovala.snažili jsme se běžet rychle,ale prudký déšt' a mokro v botách mi to neusnadn'ovaly.Počasí bylo hrozné.Ale závod jsme doběhli do cíle.Čekalo se na vyhod. asi 30 min,Cayena byla v autě,protože se klepala zimou(trochu simulovala).nakonec jsme byli na 6. místě,čas-14,48 min.Nejlepší měl 13min.Příští rok budeme alespon' vědět ,jak máme přidat.Hlavně,že jsme se zúčastnili,Cayenka byla svělá,to já jsem nebyla dost rychlá,ale budeme mít určitě spoustu jiných možností.Tomuto sportu by jsme se rády věnovaly,alespon' by Cayena vybyla energii.